» » proDAD Erazr 1.5.67.3 Full indir
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 11-10-2018, 22:13
Gönderen: SouthWeb
proDAD Erazr 1.5.67.3 Multilingual
Videodan istenmeyen nesneleri silmek hızlı ve kolay! Erazr, her türlü manuel efor sarf etmeden en kısa sürede sihiri otomatik olarak yapabilir! Erazr, profesyonel ve tatil atıcıları için de, YouTubers'ın yanı sıra sofistike sinematograflar için de ideal bir araçtır. Geçmişte ne kadar sıklıkla harap olmuş kayıtlar hakkında üzüldünüz, çünkü bir kişi resminizden geçiyor ya da başka rahatsız edici nesneler görüşte. Erazr ile, tekrarlanamaz anları ve değerli anıları kurtarmanıza yardımcı olan rahatsız edici nesneyi görünmez hale getiriyorsunuz.
Erazr, profesyonel ve tatil atıcıları için de, YouTubers'ın yanı sıra sofistike sinematograflar için de ideal bir araçtır. Çerçevenize bir şey geldiğinde ya izleyiciyi rahatsız eden ya da buraya ait olmayan bir şey olduğunda Erazr gerçek bir problem sökücüdür. Düzenleme sırasında çoğu zaman bu hatalar belirginleşir - artık ikinci bir şans için hiç şans yok.

Erazr gerçekten sihir yapabilir. Önce akıllı otomatik izleme modunu uygulayarak istenmeyen nesneyi işaretlersiniz. Bir analiz sürecinden sonra Erazr, nesneyi, orijinal arka planı ile yerine otomatik olarak, herhangi bir manuel çaba olmaksızın, en kısa sürede otomatik olarak yapar. Bu işlem için, Erazr'ın kaldırılacak nesnenin görünümden önce ve sonra bir kaç saniyelik çekime ihtiyacı olacaktır.

Erazr'in ücretsiz deneme sürümünü test etmek için zaman ayırmanızı öneririz. Daha sonra, çözümü en iyi nasıl uygulayacağınıza ve hangi tür çekimlerin uygun olduğuna dair bir anlayış geliştireceksiniz. Bir NLE programında yer alan geleneksel ve oldukça kusurlu bir klon damgası ve diğer zaman ve iş yoğun ikame yöntemleri ile karşılaştırıldığında, Erazrs yenilikçi teknoloji zamanın bir parçası içinde çok daha iyi bir kalite sunar. İsteğe bağlı USB giriş aygıtlarını bağlayarak, iş akışı daha da geliştirilebilir. İsteğe bağlı pedallarınız ile izleme yönünü ve hızı kontrol ederken, aynı zamanda karmaşık nesneler ile bile optimal izleme sonucu için farenizi ve klavyenizi kullanarak işlemi gerçekleştirirsiniz. En yeni Erazr teknolojisinin yönlendirdiği eşsiz yüksek kaliteli sonuç sizi ve görüntüleyenlerinizi şaşırtacak.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 14
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız