» » Steelray Project Analyzer 2018.10.22
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 5-10-2018, 16:33
Gönderen: SouthWeb
Steelray Project Analyzer, kalite programlarını oluşturmak, sürdürmek ve sunmaktan acı çeken bir yazılımdır. Analizör ile proje programınızı dakikalar içinde kalite ve performans açısından değerlendirebilir ve anlaşılabilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Çizelgeler, proje yönetimi en iyi uygulamalarına, dahili olarak tanımlanmış en iyi uygulamalara ve en iyi devlet uygulamalarına karşı analiz edilebilir. Analizör Microsoft Project, Primavera P6 ve UN / CEFACT XML'i destekler.
Scorecard Okumak Kolay
Yenilikçi puan kartımız kolay okunan yeşil, sarı ve kırmızı göstergeleri kullanarak her kontrolün sonuçlarını bir bakışta gösterir. Yenilikçi skor şeridimiz size kompakt bir alanda büyük miktarda bilgi gösterir. Her ölçek tamamen özelleştirilebilir.

Güçlü rapor galerisi
Analizör, programınızın kalitesini analiz etmek için gerekli tüm raporlarla önceden yapılandırılmış olarak gelir. Yenilikçi puan kartımıza ek olarak, Analizör, DCMA 14 Nokta Değerlendirmesi, bir program karşılaştırma raporu, bir doğrulama raporu, en uzun yol aracı ve daha fazlasını içerir.

DCMA EVAS ve 14 Nokta Metrikleri
Savunma Sözleşmesi Yönetim Ajansı EVAS Metrics ve 14 Point değerlendirmesi, programınızın güvenilir bir kritik yola sahip olmasını sağlamaya yardımcı olan bir dizi kontroldür. Steelray Proje Analizcisi, bu değerlendirmeleri programınıza göre yürüten raporlar sunar ve sonuçları açık, anlaşılması kolay bir formatta açıklar.

Yerleşik Zamanlama Ansiklopedisi
Steelray Project Analyzer, sonuçlarınızı daha derinlemesine inceleyen ve basit terimlerle açıklayan yerleşik bir ansiklopedi olan Koç'u içeriyor. Bazı kullanıcılar için, Koç onlara program kalitesinin temellerini öğretir. Diğerleri için hızlı bir referans olarak hizmet eder.

Yerel Zaman Çizelgesine Git
Görevler Çözümleyici tarafından işaretlendiğinde, yerel zamanlama uygulamasında (ör. Microsoft Project) bu görevleri filtrelemek için bir köprüyü tıklamanız yeterlidir. Steelray Proje Analizcisi, program kalite sorunlarını düzeltmek için sorunsuz bir iş akışı sağlar.

Ne var ne yok:
SQL Server P6 yapılandırması hata düzeltmesi.
SQL Server P6, hata düzeltmesini filtreliyor.
Yeni XER sürücüsü için belge güncellemeleri.
Genel performans iyileştirmeleri

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 15
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız