» » Auslogics File Recovery 8.0.17.0 Multilingual
Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 5-10-2018, 16:31
Gönderen: SouthWeb
Auslogics File Recovery 7 virüs saldırıları ve yazılım hataları tarafından silinen dosyaları ve dosyaları yanlışlıkla silinen programı kullanmak için etkili ve kullanımı kolay.
Auslogics Dosya Kurtarma Özellikleri
Herhangi Bir Dosyayı Kurtar
Genellikle bir dosyayı sildikten sonra Geri Dönüşüm Kutusu'nu temizleriz ve dosya kaybolur. Yazılım programları bazen bir dosyada bir işlem sırasında çöküyor ve bu yanlışlıkla dosyayı silebilir. Virüsler, başka bir veri kaybı nedenidir. Bu, Dosya Kurtarma'nın kurtarmaya geldiği yer. Bu program ile silinmiş belgeleri, müzik dosyalarını, dijital fotoğrafları, uygulamaları ve diğer tüm dosyaları sabit diskinizden, USB bellek çubuklarından veya dijital kamera hafıza kartlarından kurtarabilirsiniz.

Esnek Arama Sistemi
Dosya kurtarma süresini en aza indirmek için esnek arama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Program, silinmiş dosyalar için taramak istediğiniz sürücüleri seçmenizi ve aradığınız dosya türlerini belirtmenizi sağlar. Silinen dosyaların en son ne zaman değiştirildiğini hatırlarsanız, bir tarih aralığı belirtebilirsiniz. Buna ek olarak, silinmiş dosyaları isme göre arayabilirsiniz

Verileri Kayıp Bölümlerden Geri Yükle
Dosya Kurtarma, diskin silinmiş bölümleri hakkındaki bilgileri bulabilir, böylece kayıp bir bölümden dosyaları kurtarabilirsiniz. Bu, diğer bölümler için yeniden tahsis edilen diskin silinmiş bölümleri için de geçerlidir. Dosya Kurtarma, biçimlendirilmeden önce diskte bulunan dosyaları da algılar. Ve eğer sadece bir bölümün hızlı bir formatı ise, program bu dosyaları kurtarabilecek.

Güvenli Dosyaları Sil
File Shredder, geçerli disk sürücüsünden gizli bir dosyanın derhal ve tamamen silinmesini sağlamak isteyen herkes tarafından kullanılması gereken değerli bir özelliktir. Az sayıda kullanıcı, normal bir şekilde silinen dosyaların, Geri Dönüşüm Kutusu boşaldığında bile Auslogics File Recovery gibi güçlü kurtarma programları tarafından geri yüklenebileceğini fark eder. Dosya Shredder ile silinen dosyalar, herhangi bir dosya kurtarma yazılımı tarafından geri yüklenemez.

Her Türlü Sürücü ve Cihaz Desteği
Auslogics File Recovery, her türlü ortamdan tüm dosya türlerinin profesyonel olarak kurtarılmasını garanti eder. Program ile PC'nizden silinen dosyaları, harici sabit diskleri ve USB çubuklarını hızlı ve kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz. Program ayrıca tüm dijital kamera ve video kamera hafıza kartlarını da desteklemektedir, bu nedenle dijital kameranızdaki yakın zamanda silinmiş bir resim veya film de geri yüklenebilir.

Diskinizin bir görüntüsünü oluşturun
Tam bir disk görüntüsü oluşturmanıza olanak veren programların kullanışlı özelliklerinden yararlanın. Disk imaj dosyası, silinen dosyalar da dahil olmak üzere, diskte bulunan tüm bilgilerin yanı sıra mantıksal sürücünün tam görüntüsüdür. Bu seçenek, mantıksal sürücü ile çalışmaya devam ederken daha sonra disk görüntüsünden dosyaları kurtarmanızı sağlar. Sürücünüzün bir görüntüsüne sahip olmak, tüm verilerinizi yedeklemenin mükemmel bir yoludur.

Kurtarılmadan Önce Önizleme Dosyaları
Auslogics File Recovery yazılımının bir diğer önemli avantajı gelişmiş önizleme seçenekleridir. Program, tarama sırasında bulunan dosyaların listesine göz atarken, fotoğrafları, videoları, belgeleri ve PDF dosyalarını doğrudan programdan önizlemenizi sağlar. Bu seçenek, aradığınız dosyaları hızlı bir şekilde bulmanıza ve hangisinin kurtarılması gerektiğine karar vermenize yardımcı olacaktır.

Boş Disk Alanı Sil
File Shredder'a benzer şekilde Disk Silici, disk sürücünüzdeki dosyaları güvenli bir şekilde siler. Aradaki fark, bu sihirbazın diskinizdeki boş alanı sileceği, böylece silinmiş dosyaların izlerinin iyi gitmesi. Aracı silmek için belirli dosyaları seçmek zorunda değilsiniz, sadece silinmiş dosyaları etkiler. Önceden silinmiş dosyalarınızın hiçbirinin geri yüklenemediğinden emin olmak için bu özelliği kullanın.

Konu Etiketleri:
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 16
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için lütfen tıklayınız.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız